Movies
Ratings
181- Whispering WaterRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 4.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0