Series
Ratings
83
Never Have I EverRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Demon Catcher Zhong KuiRated ★ 1.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 3.5
YoungerRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0