Series
Ratings
273
War of FaithRated ★ 4.0
Zang Hai ZhuanRated ★ 5.0
At the MomentRated ★ 3.0
I Am Married...But!Rated ★ 2.5
The UntamedRated ★ 5.0
The Founder of Diabolism Season 3: The FinalRated ★ 5.0
The Founder of Diabolism Season 2Rated ★ 5.0
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- ToGetHerRated ★ 5.0
Oh No! Here Comes TroubleRated ★ 4.0
1122 Ii FufuRated ★ 4.0
Good-Good, the Fortune CatRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
The Grand FamilyRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 2.5