Series
Ratings
352
The Witch and the BeastRated ★ 4.0- 원피스 32기Rated ★ 4.5
- 원피스 30기Rated ★ 4.0
- 원피스 29기Rated ★ 4.0
- Blue Exorcist -The Blue Night Saga-Rated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
- 원피스 28기Rated ★ 4.5
- 원피스 27기Rated ★ 4.5
- 원피스 26기Rated ★ 4.5
- 원피스 25기Rated ★ 4.0
- Blue ExorcistRated ★ 4.0
- 원피스 24기Rated ★ 4.0
- 원피스 23기Rated ★ 4.0
- 원피스 22기Rated ★ 4.5
The Unwanted Undead AdventurerRated ★ 3.5
Kingdom Season 5Rated ★ 4.0
Blue Exorcist: Shimane Illuminati SagaRated ★ 3.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 4.0
High Card Season 2Rated ★ 2.0
Classroom of the Elite Season 3Rated ★ 3.5