Series
Ratings
81
A Dog of FlandersRated ★ 5.0
Hottest CouplesRated ★ 3.5
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Miracle We MetRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5