Movies
Ratings
716
Zootopia 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
Eiga Oshiri Tantei Saraba Itoshiki Aibō (Oshiri) yoRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0