Series
Ratings
17
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Money, ExplainedRated ★ 3.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.5
Chef's Table: BBQRated ★ 3.5
Chef's Table Season 6Rated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.0
MarsRated ★ 3.5
MarsRated ★ 4.0
Lupin the ThirdRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0- TrickRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5