Movies
Ratings
89
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Central IntelligenceRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
Café SocietyRated ★ 4.0- At Cafe 6Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0