Movies
Ratings
123
Minority ReportRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 1.0