Series
Ratings
30
H.I.TRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5