Series
Ratings
52
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 2.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5