Series
Ratings
114
Demon SlayerRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5