Series
Ratings
91
Marriage ContractRated ★ 4.0
The Family GameRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 5.0- プライドRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
HERORated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0