Movies
Ratings
258
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.0