Movies
Ratings
164
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0