Series
Ratings
23- Minami's GirlfriendRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0- プライドRated ★ 4.5
My Sweet CityRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5