Movies
Ratings
390
Late Night With the DevilRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0