Series
Ratings
126
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Eminence in ShadowRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.5
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5