Movies
Ratings
565
BarbieRated ★ 4.5
ColetteRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
A Year-end MedleyRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.0
Black WidowRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 2.0
Keroro Gunso the Super Movie 5: Creation! Ultimate Keroro, Wonder Space-Time IslandRated ★ 1.5
Thunder ForceRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0