Series
Ratings
25
Smile AgainRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 1.0
BigRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5