Series
Ratings
12
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0