Series
Ratings
48
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0