Movies
Ratings
194
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0