Movies
Ratings
101
TwilightRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
The TowerRated ★ 1.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0