Movies
Ratings
82
The Parent TrapRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5