Series
Ratings
170
Be MelodramaticRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Operation ProposalRated ★ 3.5
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
BloodRated ★ 3.5- Family's HonorRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 2.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 5.0