Movies
Ratings
112
Knives OutRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5