Series
Ratings
54
UnnaturalRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
GhostRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0