Series
Ratings
176
Love StoryRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 5.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Succession Season 4Rated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 3.5
SuccessionRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 3.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
GriseldaRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0