Movies
Ratings
149
LeonRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5