Series
Ratings
310
Battle of FatesRated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.5