Movies
Ratings
51
LimitlessRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5