Series
Ratings
148
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 3.0