Movies
Ratings
519
Two Weeks NoticeRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
ObsessedRated ★ 1.0
LimitlessRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Lars and the Real GirlRated ★ 3.0
Mr. PerfectRated ★ 3.0
Suzhou RiverRated ★ 2.0
Beijing BicycleRated ★ 3.5
The WorldRated ★ 2.0
Everlasting RegretRated ★ 2.5
In the Heat of the SunRated ★ 4.0
The WordsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5