Movies
Ratings
201
Ordinary PersonRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 1.5
S.W.A.T.Rated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
Tropic ThunderRated ★ 3.0
Man of VendettaRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 2.5