Series
Ratings
143
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0