Series
Ratings
46
Killing EveRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
LostRated ★ 5.0