Movies
Ratings
2735
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Shadow's EdgeRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5- Gintama On Theater 2D Baragaki-henRated ★ 4.0
Gintama: The FinalRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0