Series
Ratings
35
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0