Movies
Ratings
75
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.5