Series
Ratings
45
Fight For My WayRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5