Movies
Ratings
927
Project Hail MaryRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0- 4PMRated ★ 3.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Godzilla Minus OneRated ★ 4.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0