Series
Ratings
179
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
HellsingRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.5- 원피스 2기Rated ★ 4.5
My Golden KidsRated ★ 3.5
K-pop Star Season 2Rated ★ 3.5
K-pop Star Season 1Rated ★ 3.5
Escaping Crisis No. 1Rated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Men Who Top The ChartsRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.0- BeybladeRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0