Titles you rated
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Ikiru Toka Shinu Toka Chichioya TokaRated ★ 3.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Good-Good, the Fortune CatRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
It's NightRated ★ 2.0
BarakamonRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Pretend It's a CityRated ★ 4.5