Series
Ratings
35
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0