Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.5
Gintama': EnchousenRated ★ 4.5
Gintama'Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0