Series
Ratings
51
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The GardenerRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 4.0- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5