Titles you rated
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 4.0
Backstreet RookieRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 3.0
Risqué Business: JapanRated ★ 1.5
Together: Treble WinnersRated ★ 4.0
Captains of the WorldRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Money GameRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 4.5
Sing Again 2Rated ★ 3.0
Sing AgainRated ★ 4.0- The Gentlemen's League 3Rated ★ 2.0
The Gentlemen's League 2Rated ★ 3.0
LarvaRated ★ 3.5