Movies
Ratings
167
Under the SunRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0- Until the Stones SpeakRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0