Series
Ratings
79
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Wind BreakerRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5